Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z historie DTJ Plzeň

28. 3. 2007

DTJ Plzeň

Dělnická tělocvičná jednota - oddíl turistiky

Adresa  Francouzská 28, 326 00 Plzeň

IČO 66360224

Bankovní spojení 274501210207/0100

 

 


V roce 1991 jsme navázali na tradici předválečné Dělnické tělocvičné jednoty v Plzni znovuzaložením DTJ. Měli jsme v úmyslu získat zpět do vlastnictví Spolkový dům Jas, který byl původně majetkem DTJ, postavilo jej stavební družstvo DTJ. Restituce však dopadla pro nás neúspěšně, takže jsme stáli před rozhodnutím, jakému sportu se můžeme věnovat bez veškerého majetku, vybavení a zázemí. A tak vznikl turistický oddíl.

Výlety, které pořádáme jsou zaměřeny především na poznání Plzeňského kraje, Šumavy a Bavorského Lesa. V průběhu kalendářního roku organizujeme zpravidla cca 30 pěších výletů, 3 zájezdy na běžky a 4 poznávací autobusové zájezdy do méně známých oblastí naší země, s důrazem na historické, kulturní a přírodní zajímavosti. V prosinci pořádáme již tradiční adventní výlet s prohlídkou betlému
a předvánočním posezením. 1x ročně se setkáváme na společenském večeru s hudbou v Selském dvoře Biskoupky. Příležitostně organizujeme cestopisné přednášky s promítáním diapozitivů.

Jsme tělocvičná jednota s pestrou náplní, otevřená všem zájemcům o aktivní pohyb. Členská základna je složena z lidí všech věkových a sociálních skupin.

Rádi bychom do naší činnosti zapojili více dětí a mládeže a nabídli jim tak smysluplnou náplň volného času.

 

Kontakt:

Starosta(předseda) tel.: Josef Reitspies 721 204 949

 e-mail -není

správce/organizátor tel.: Irena Tatíčková 605 788 065

 e-mail irenatatickova@seznam.cz

 


Výčet poskytovatelů dotací, grantů, sponzorů  Česká asociace sportu pro všechny

   Magistrát města Plzně

 ÚMO Slovany

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

New offer!

(DavidReulk, 4. 7. 2021 14:41)

Hello
Best offer 2021 https://is.gd/OUL6yh

Dynamite aktivátor návnady v České republice: hodnocení a názory zákazníků

(Olivia_1991, 6. 7. 2018 14:04)

Hned na to řada evropských zemí ji zařadila na černou listinu a doposud je ve většině z nich zakázaná. V naší zemí použití látky není regulováno zákonem, ale již byl podán návrh na její zákaz. Vzhledem k zdlouhavosti byrokratických procedur ještě dlouho bude její použití zcela zákonné. Redakce si dala práci a našla e-shop, který naprosto legálně prodává zmíněný přípravek, jenž potěší každého rybaře. https://rybydynamit.com/ Klikni na Smazat . Hotovo! Nyní znovu načti tuto Yelp stránku a zkus tvoje vyhledávání znovu. Můžeš vyzkoušet vyhledávání v blízkosti města, místa nebo adresy. Kruciš! Nemůžeme rozpoznat webový vyhledavač, který momentálně používáš. Zkus se podívat do nápovědy vyhledavače nebo vyhledat na webu instrukce pro zapnutí HTML5 geolokace pro tvůj vyhledavač.